Novinky

Novinky

Proč uvážit nebankovní půjčky?

26. listopadu v 08:25 - Přemýšleli jste nad tím, že si půjčíte? Dostali jste se do prekérní situace, překvapili vás mimořádné náklady nebo vám jen nestačí finanční rezerva, kterou jste si střádali poslední léta? Je mnoho důvodů, díky nimž může člověk uvažovat o půjčkách.

Nebankovní půjčky jsou tu nejen v případě mimořádných nákladů

19. října v 08:26 - Už jste slyšeli o nebankovních půjčkách? Nejspíše asi ano, přece jen na nás vykukují zpoza každého rohu. Setkáme se s nimi při surfování na internetu, taktéž je nemineme ani v případě, že sledujeme naše oblíbené televizní pořady (buď jsou obsažené přímo v nich, nebo je o nich natočená televizní reklama, kterou už ani nemáme chuť či sílu přepínat).

Výhodnost nebankovních půjček nezná mezí. Berte je v potaz

30. září v 08:29 - Nebankovních půjček se kdekdo ještě do nynějška bál. Přece jen se dalo ještě donedávna považovat nebankovní půjčky za novinku na finančním trhu, které však bylo opravdu mnoho. Nebankovní půjčky se rozmnožily jako králíci v Austrálii, možná proto k nim lidé byli poněkud skeptičtí.

Zvýšení limitu půjčky na 20000 Kč

1. února v 08:17 - Je třeba jít s dobou a limit půjčky 15 tisíc už pro většinu lidí nemusí být dostačující díky stále se zvyšujícím cenám potravin, nájmů, penzínu i elektroniky.